image-preloader

Patika Cafe&Bistro

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Patika Cafe&Bistro olarak, işletmeciliğin öncelikle hissetmekten, düşünmekten ve sevmekten geçtiğine inanıyoruz ve fikirlerimizi bu doğrultuda hayata geçiriyoruz.

Özgür ve özgün düşüncelerimizden aldığımız ilhamımızı, yaptığımız işlere yenilikçi ve hedef odaklı yaklaşımlar olarak yansıtıyoruz. Düzeyli samimiyet ilkesini benimsemiş ve işini severek yapan çalışanlarımız ile basit ama bir okadar da sofistike bir anlayışla müdavimlerimize hizmet vererek Patika Cafe&Bistro’nun ruhunu oluşturmaktayız.

Menümüz,uluslararası sevilen lezzetlerin yanı sıra, bu lezzetlerin lokal Türk mutfağı ile tutkulu bir sentezinden oluşuyor. Yılda iki kere değişen menümüzde en taze ve en kaliteli ürünleri kullanmaya özen gösteriyor ve dünya yeme & içme trendlerini yakından takip ederek, bunları Patika Cafe&Bistro yorumu ile birleştiriyoruz.

Patika Cafe&Bistro olarak aradığınız tüm sosyal aktiviteleri bu adreste bulabilirsiniz. Sevdikleriniz için organizasyon seçimlerinizde bizleri tercih edebilirsiniz. Dinlenmek için, sakin bir kahve içmek istiyorum diyenler için, doğum gününüzü arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli bir şekilde kutlamak için, ailenizle hafta sonu güzel bir serpme kahvaltı yapmak için, renklerine gönülden bağlı olduğunuz takımın maçlarını nargile, tatlı, çay ve zengin menümüz ile izleyebilirsiniz.

Okey, tavla, tabu vb. birçok oyunu Patika Cafe&Bistro’da bulabilirsiniz. Eşsiz manzaramız ile beraber daima en yüksek müşteri memnuniyetini sağlayarak ve sürekli daha yüksek hedefler koyarak kendimizi yenilemekteyiz. Kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek yola çıkan Patika Cafe&Bistro deneyimli ve titiz kadrosuyla hizmet vermeye devam ediyor. Keyfine doyamayacağınız anlar için Patika Cafe&Bistro’ya davetlisiniz.